Pages Menu

Categories Menu

Dodane przez on lip 1, 2020 in Kwiaty |

Najlepsze kwiaty do ślubu

Najlepsze kwiaty do ślubu

Jednym z ważniejszych elementów przygotowań do ślubu jest oczywiście udekorowanie sali weselnej oraz przygotowanie bukietu dla panny młodej. W zależności od naszej pomysłowości kwiaty będą nam potrzebne również w innych momentach. Jeżeli decydujemy się na ślub kościelny może się okazać, że wystrojem zajmuje się rodziną weselną. Ponadto kwiaty mogą się pojawić w butonierce marynarki pana młodzi czy na klapie jego marynarki. Kwiaty mogą być również elementem podziękowania dla rodziców.

Na co najlepiej postawić

Jeśli chodzi o kwiaty do ślubu to oczywiście nieśmiertelną propozycja są róże. Ta klasyka samą w sobie od czasu do czasu jest zastępowane przez wdzięczne kalle. Warto jednak pamiętać, że to jakie kwiaty zostaną użyte zależy wyłącznie od nas. W końcu swego czasu ślubnym hitem były słoneczniki. Wśród najpopularniejszych ślubnych kwiatów wyróżniają się również eustomy, które oprócz dekoracyjnego zarówno kwiatów jak i liści wyróżniają się tym, że na jednej gałązce mamy do dyspozycji kilka kwiatów. Są dzięki temu również rozwiązaniem ekonomicznym. W trakcie wyboru kwiatów warto również kierować się własnym gustem, w końcu to my sami mamy decydować, jak powinny wyglądać dekoracje na naszym ślubie. W końcu jeżeli planujemy urządzić wesele w stylu boho, to tradycyjne ozdoby mogą się nie sprawdzić, a lepszym rozwiązaniem będą polne kwiaty połączone z dużą ilością zieleni. Warto również pamiętać, by wszystkie elementy florystyczne stanowiły zgraną całość. Te same motywy kwiatowe powinny występować w każdym elemencie dekoracji.
Planując dekoracje i bukiety na ślub warto oczywiście zasięgnąć rady ekspertów i skierować swoje kroki do kwiaciarni. Specjaliści zajmujący się florystyka zawsze znają najnowsze modne rozwiązania. Na pewno doradzą nam w zakresie tak dekoracyjnym jak i cenowym W doborze odpowiednich kwiatów i wykonania ozdób. No i oczywiście będą mogli z łatwością sprowadzić te rośliny, które chcemy mieć w naszych deklaracjach. W ten sposób łatwiej nam będzie zaplanować wszystkie dekoracje.